Czym charakteryzują się kursy hybrydowe

Połączenie najlepszych cech szkolenia online (dostęp do zarejestrowanych nagrań doskonałej jakości) oraz  bezpośredniego kontaktu z prowadzącym w ramach cotygodniowych godzinnych spotkań MS Teams.

Jak skorzystać
Aby skorzystać ze szkolenia hybrydowego – sprawdź kalendarz poniżej i zapisz się na wybrane szkolenie online.
W ramach materiałów kursowych – na końcu listy modułów znajdziesz link do kalendarza kursu, a w nim terminy i dostęp do poszczególnych spotkań.

Zalety
Zaleta takiej formy to z jednej strony możliwość przerabiania materiału we własnym tempie, a z drugiej możliwość spotkania z instruktorem oraz pozostałymi uczestnikami.
Spotkania odbywają się poprzez platformę MS Teams, w środy lub czwartki w godzinach 19- 20.
Otrzymasz odpowiedź na gnębiące Cię pytania, rozwiązanie problemu oraz wprowadzenie do poszczególnych modułów.
Ukrytą funkcją spotkań w ramach szkoleń hybrydowych jest, co podkreślają kursanci – mobilizacja do przerabianie kolejnych modułów i w konsekwencji ukończenia całego szkolenia w ciągu kilku tygodni. W ten sposób eliminujemy największy problem typowych szkoleń online.
Jeśli kiedykolwiek zakupiłeś szkolenie internetowe, a następnie odłożyłeś je na kiedy będę mieć czas… znasz ten problem doskonale 🙂

Ile to kosztuje
W naszej ofercie szkolenia hybrydowe – jako optymalna forma kształcenia nie są dodatkowo płatne; po prostu zapisujesz się na szkolenie online i korzystasz z dostępu w kalendarzu.
Jeśli zakupiłeś szkolenie wcześniej; zawsze możesz skorzystać ze spotkań w ramach kolejnych edycji.

Lista kursów hybrydowych

SQL od podstaw

SQL zaawansowany

Optymalizacja zapytań SQL

Administracja SQL Server

SQL Server Integration Services

Hurtownie i analiza danych

Uczenie maszynowe praktycznie