Piotr jest znany wielu osobom w krakowskim środowisku kolarskim. Wiecznie uśmiechnięty, skromny, pokonujący olbrzymie dystanse na rowerze szosowym, świetny fachowiec serwisujący rowery pasjonatów którzy wyciskają wszystko ze swoich jednośladów na treningach i zawodach. Pamiętam jak Piotr cieszył się, mówiąc mi, że będzie miał syna. A potem jak pełny powagi opowiadał o powtarzających się badaniach kardiologicznych i niepewności.
 
Syn Piotra to Filip. Czyli imiennik mojego syna.
 
Żyjemy w ciągłym zawieszeniu i strachu o życie naszego dziecka. Niestety, w cieniu wady serca upływa też dzieciństwo naszego synka… Ciągłe operacje, otwieranie klatki, ryzyko najgorszego to jedno. Chore serce nie pozwala synkowi cieszyć się dzieciństwem i jego beztroską. Filipek nie może biegać, nie może dźwigać – nawet wiaderka z piaskiem na placu zabaw… Nawet taki wysiłek powoduje, że mógłby stracić przytomność. Synek szybko się męczy. Nie chodzi do przedszkola, bo każda infekcja może być zabójcza dla jego serca…
 
Do powyższego chyba nawet nie muszę nic dodawać, zachęcam Was jedynie do przeczytania kompletnego opisu rodziców Filipa na stronie zbiórki.
 
Chciałbym pomóc i jednocześnie namówić Was do pomocy.
 
W tym tygodniu uruchomiliśmy:
 
• Aukcję, w ramach której można licytować moje całodzienne konsultacje/ szkolenie stacjonarne w dowolnym mieście w Polsce, przeprowadzone w terminie wrzesień- grudzień 2023.
• Aukcję, w ramach której można licytować pakiet szkoleń „Kompletny kurs SQL”, specjalną bo wierzę, że wylicytowana kwota będzie znacznie wyższa niż nominalne 1353.00 zł oraz do certyfikatu ukończenia szkolenia w ramach podziękowania dołączę prezent- niespodziankę.
 
Wylicytowana kwota w obu powyższych przypadkach, powinna być wpłacona na konto fundacji.
 
Oczywiście wszystkich namawiam również do spontanicznych wpłat do naszej skarbonki.
Jeśli każdy z kursantów wpłaci 5 złotych, to cel zostanie osiągnięty!
  • Obraz
  • Product Summary
  • Cena aktualna
  • Oferty
  • Zakończenie
  • Bids Now