Tradycyjna metoda zdobywania wiedzy, realizowana poprzez kontakt zdalny.

Kilkudniowe szkolenie, czas w pełni przeznaczony na naukę i stały kontakt z prowadzącym i pozostałą grupą. Całodzienne (w godz: 9 – 17) spotkania, łączące część wykładową, praktyczne demonstracje oraz wykonywanie ćwiczeń.

Cena 2000zł netto (2460zł z VAT)

Zapisy aktualnie niedostępne

Prowadzi
TRENER tomasz libera

TERMINY

---

Dla kogo

Dla osób, które potrzebują szybko zdobyć wiedzę i umiejętności i chcą mieć stały, bezpośredni kontakt z trenerem podczas szkolenia.
Nie musisz samodzielnie mobilizować się w celu znalezienia czasu na przećwiczenie materiału.

Wymaga wiedza przed szkoleniem

Podstawowa znajomość środowiska Windows.
W szkoleniu mogą brać udział osoby nie mające żadnego doświadczenia w zakresie baz danych

Zalety

Najszybszy sposób na zdobycie nowych umiejętności

4 dni nauki

Stały kontakt z prowadzącym, możliwość zadawania pytań

Doświadczony trener

Możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca

Dostęp do przygotowanej pod kątem szkolenia maszyny wirtualnej

Dostęp do materiałów i skryptów

Niewielka, maksymalnie 10 osobowa grupa

Dostęp do zamkniętej grupy uczestników

Certyfikat ukończenia przesyłany pocztą

Program szkolenia

Spodziewany poziom umiejętności po szkoleniu

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą sprawnie posługiwali się językiem SQL. Poza wyszukiwaniem, sortowaniem danych i korzystaniem z funkcji, wszyscy biegle będą grupować dane, a także łączyć tabele. 

Umiejętność tworzenia tabel, normalizacji struktury bazy i stosowania ograniczeń, pozwoli rozwijać własne projekty bazodanowe. Znajomość indeksów i transakcji to umiejętność radzenia sobie z najczęstszymi problemami z bazach danych – z wydajnością zapytań i dostępem wielu użytkowników. 

Najlepiej poznanym narzędziem będzie Management Studio, ale uczestnicy poznają też obsługę Azure Data Studio i Data Grip (dostępne na Linux i Mac). 

Platforma

Szkolenia są realizowane przy pomocy znanego wszystkim środowiska MS Teams. Dodatkowo platforma Slack jest wykorzystywana w celu udostępniania materiałów i komunikacji po zakończeniu szkolenia.

Najczęściej zadawane pytania

Uczestnicy powinni mieć podłączony działający mikrofon, tak aby łatwo mogli zadać pytanie w każdej chwili trwania szkolenia.

Nie ma konieczności używania kamery, ale jest to bardzo rekomendowane. Osoby biorące udział w szkoleniu z włączonymi kamerami są zawsze bardziej skoncentrowane na jego treści oraz bardziej aktywnie uczestniczą – zadając pytania i dzieląc się uwagami.

Nie. Webinar będzie dostępny pod niepublicznym linkiem YouTube. Wystarczy więc przeglądarka internetowa 🙂

Ze względu na rozdzielczość ekranu – polecamy korzystać z komputera zamiast tabletu/ telefonu.

Tak. Program jest przygotowany tak, aby osoby nie korzystające z baz danych nie tylko nauczyły się posługiwać się językiem SQL, ale także poznały możliwości optymalizacji zapytań i stosowania indeksów.
Tak. W ciągu 2 dni od rejestracji otrzymasz fakturę proforma, a zaraz po jej opłaceniu – fakturę VAT.

Naturalnie, to jedna z zalet szkoleń zdalnych – w każdej chwili możesz zadać pytanie, a także udostępnić ekran żeby pokazać z czym masz problem.

Dodatkowo możesz korzystać z grupy Slack (w trakcie i po szkoleniu), aby kontaktować się z prowadzącym i pozostałymi osobami w grupie.

Nie. Materiały video są dostępne tylko w ramach platformy kursysql.pl ale dostępne są bez ograniczeń czasowych po zakończeniu szkolenia. Pobrać można przykładowe skrypty.