Opinie

Kursy SQL obejmują szeroki zakres materiału, zagadnienia są omawiane dokładnie, w dodatku na praktycznych przykładach. Widać, że prowadzący ma doświadczenie dydaktyczne – potrafi przekazywać wiedzę, przy tym robi to z pasją i zaangażowaniem. Dużą zaletą takiej formy szkoleń z nagraniami jest to, że lekcję zawsze można sobie zatrzymać czy w razie potrzeby obejrzeć ponownie. A wszelkie wątpliwości wyjaśniane są podczas spotkań na żywo. Polecam, warto skorzystać.

Mariusz Poninkiewicz, Sąd Apelacyjny w Lublinie
 

Szkolenie prowadzone przez Tomka było bardzo konkretne. Wiedza była przekazywana jasnym i zrozumiałym językiem.
Wykonywaliśmy szereg praktycznych ćwiczeń utrwalających teorię, które jednocześnie pozwalały lepiej zrozumieć istotę działanie poszczególnych elementów języka TSQL.
Po ćwiczeniach Tomek prezentował i proponował także swoje rozwiązania co pozwalało zapoznać się z innymi metodami rozwiązania problemu.
Rzeczowa pomoc w każdym momencie szkolenia.
Polecam wszystkim szkolenia prowadzone przez Tomka.

Jarosław Trojnar, SCANDAGRA Polska Sp. z o.o
 

Spośród ogromnej ilości kursów dostępnych w Internecie na temat pisania zapytań, modelowania hurtowni danych, czy tez administracji SQL Server – kursy opracowane przez Pana Tomasza Liberę zasługują na złoty medal!
Nawet bardzo skomplikowane zagadnienia tłumaczone są w prosty, zrozumiały dla początkującego sposób.
Ponad to są aktualizowane i rozszerzane. Idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z MS SQL jak i dla tych którzy chcą swoją wiedzę uporządkować.

Dzięki tym materiałom można rozpocząć karierę w IT – czego jestem żywym przykładem.
Chętnie też wracam do nich w codziennej pracy.
I jeszcze jedno – Trener z pasją potrafi nią zarazić nawet przez ekran monitora!
Serdecznie polecam!

Agnieszka Kozar, SQL Support Senior Specialist, GGS IT Consulting

 

Szkolenia prowadzone przez Tomasza Liberę spełniają oczekiwania z nawiązką.
Są prowadzone na bardzo wysokim poziomie.
Z pewnością mogę polecić Tomka za jego zaangażowanie i doskonałą umiejętność przekazania wiedzy

Jacek Żurek, Senior Consultant, ANDEA

 

Kilka lat temu, miałem przyjemność uczestniczenia w kursach związanych z SQL Server prowadzony przez Tomka Liberę. Do chwili obecnej, jest to jeden z najlepszych trenerów jakich spotkałem na swojej drodze. Dzięki Tomkowi i jego umiejętności przekazywania wiedzy, zaangażowania, praktycznego doświadczenia i pasji w odkrywaniu tajników sql również poza kursem poprzez meetup-y, sql saturday a obecnie sql day, moja ścieżka zawodowa znacznie przyspieszyła. Poprzez specjalistę, administratora i developera SQL, SQL SME a obecnie IT Architekta – wszystko to zaczęło się właśnie od kursów u Tomka. To była i wciąż jest prawdziwa uczta dla konesera, za każdym razem gdy uda nam się spotkać i porozmawiać o nowych technologiach.

Marek Ściebura, Title IS Solution Architect, ABB

Jako uczestnik kursu SQL prowadzonego przez Tomasza pragnę szczerze polecić zarówno Jego osobę, jak również program oraz sposób przekazywania wiedzy. Tomasz jest praktykiem, co w głównej mierze decyduje o wysokiej jakości merytorycznej kursu.
Szkolenie rekomenduję zarówno osobom mającym doświadczenie z SQL, jak również zupełnie nowym w temacie. Nie będziecie żałować.

Maciej Binkowski

Kurs Tomasza Libery pomógł mi uporządkować wiedzę z zakresu baz danych.
Wszystkie zagadnienia zostały wytłumaczone w sposób zrozumiały i przystępny nawet dla osób z niewielkim doświadczeniem.
Wielokrotnie w pracy zdarzało mi się wracać do nagrań i notatek z kursu, które pomogły mi w rozwiązaniu licznych problemów.

Kamila Malawska – Data Asset Administrator

Szczerze mogę polecić kursy u Tomasza Libery, pomogły znacznie zwiększyć moje umiejętności i jeszcze w trakcie zmienić pracę. Nauczyłem się praktycznej wiedzy, którą mogłem od razu wykorzystać w pracy.
Bardzo obszerny materiał – zarówno proste jak i zaawansowane zagadnienia nie stanowiły problemu dzięki sposobowi tłumaczenia.

Michal Kuzyk, HSBC Global Markets Business Analyst

 

 

W związku z zapotrzebowaniem projektowym w firmie, postanowiłam poszerzyć swoje kwalifikacje o umiejętność poruszania się w środowisku SQL Server. Wybór padł na skorzystanie z pomocy Tomasza w roli trenera.
W ramach kursu otrzymałam niezbędne narzędzia i wiedzę, które są mi pomocne na co dzień. Korzystając z informacji wyniesionych z zajęć nie raz i nie dwa udało mi się zaskoczyć bardziej doświadczonych kolegów w pracy. Przede wszystkim nauczyłam się pisać wydajny kod i zrozumiałam (słowo klucz!), dlaczego pewne rozwiązania są optymalne, a inne nie.
Z całego serca polecam i dziękuję za przygotowanie mnie do stawienia czoła nowym obowiązkom w życiu zawodowym, ku zadowoleniu moim, pracodawcy, ale i klientów.

Justyna Nadriczna, inżynier systemowy OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o.

Kursów o pisaniu zapytań w języku SQL można znaleźć wiele, ale dobrego kursu jeszcze nie spotkałem, aż do teraz. Uczestnik prowadzany od początku w bardzo przemyślany sposób. Uczy się formułowania zapytań w języku SQL od prostych które wyświetlają wszystkie dane w tabeli aż po bardzo skomplikowane łączące wiele tabel wykorzystujące funkcje, okno agregaty, co ważne poznaje sposoby na ich optymalizację. Dowie się jak napisać własne funkcje, widoki i procedury składowane aby na koniec poznać zagadnienia hurtowni danych, oraz pracy na dużych zbiorach danych. Dodatkowo w kursie w obszerny sposób omawiane są tajniki administracji serwerami SQL. Tłumaczyć skomplikowane zagadnienia w łatwy i zrozumiały sposób, takie motto przyświecało autorowi kursu. Warto z niego skorzystać niezależnie od tego czy rozpoczyna się swoja przygodę z MS SQL czy chce się usystematyzować swoją wiedze z tego zakresu.

Marcin Stanuszek, Data Asset Administrator OEConnection.

 

Pana Tomasza znam jeszcze ze studiów. Pamiętam liczne konferencje związane z SQL na które nas zabierał jako nasz wykładowca. Jestem pewna, że wieloletnie doświadczenie (studia skończyłam wiele lat temu, a już wtedy Pan Tomasz miał ogromną wiedzę w zakresie baz danych) pozwala zaproponować mu wysokiej jakości kursy. Ponadto wierzę, że odpowiedni styl nauczania i osobowość Pana Tomasza sprawią, że nauka baz danych staje się dużo przyjemniejsza, a przede wszystkim wiedzę można od razu wcielić w życie. Pamiętam początki pracy w IT, bardzo często wracałam do notatek z zajęć.
Szczerze polecam kursy i Tomasza jako trenera.

Żaneta Baran, Ecommerce|Omnichannel Konsultant

Podczas kursu Pan Tomasz uporządkował treści pod najbardziej podstawowych i przystępnych informacji po bardziej zaawansowane szczegóły. Każdy przedstawiany aspekt został dokładnie omówiony, a następnie przećwiczony. Teoria była przedstawiana w sposób możliwie prosty – osoby nieposiadające wykształcenia technicznego bez problemu mogły nadążyć i przyswoić wiedzę. Nie było najmniejszego problemu by dane zagadnienie powtórzyć albo omówić ponownie. Pan Tomasz chętnie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Kurs znacznie poszerzył moją wiedzę i mimo, iż z bazami danych pracuję jedynie pośrednio, przyswojone umiejętności przydają mi się na co dzień. Polecam!

Piotr Szubert

Copyright © 2019-2021 kursysql.pl