Opinie

Jako uczestnik kursu SQL prowadzonego przez Tomasza pragnę szczerze polecić zarówno Jego osobę, jak również program oraz sposób przekazywania wiedzy. Tomasz jest praktykiem, co w głównej mierze decyduje o wysokiej jakości merytorycznej kursu.
Szkolenie rekomenduję zarówno osobom mającym doświadczenie z SQL, jak również zupełnie nowym w temacie. Nie będziecie żałować.

Maciej Binkowski

Kurs Tomasza Libery pomógł mi uporządkować wiedzę z zakresu baz danych.
Wszystkie zagadnienia zostały wytłumaczone w sposób zrozumiały i przystępny nawet dla osób z niewielkim doświadczeniem.
Wielokrotnie w pracy zdarzało mi się wracać do nagrań i notatek z kursu, które pomogły mi w rozwiązaniu licznych problemów.

Kamila Malawska – Data Asset Administrator

Szczerze mogę polecić kursy u Tomasza Libery, pomogły znacznie zwiększyć moje umiejętności i jeszcze w trakcie zmienić pracę. Nauczyłem się praktycznej wiedzy, którą mogłem od razu wykorzystać w pracy.
Bardzo obszerny materiał – zarówno proste jak i zaawansowane zagadnienia nie stanowiły problemu dzięki sposobowi tłumaczenia.

Michal Kuzyk, HSBC Global Markets Business Analyst

 

 

W związku z zapotrzebowaniem projektowym w firmie, postanowiłam poszerzyć swoje kwalifikacje o umiejętność poruszania się w środowisku SQL Server. Wybór padł na skorzystanie z pomocy Tomasza w roli trenera.
W ramach kursu otrzymałam niezbędne narzędzia i wiedzę, które są mi pomocne na co dzień. Korzystając z informacji wyniesionych z zajęć nie raz i nie dwa udało mi się zaskoczyć bardziej doświadczonych kolegów w pracy. Przede wszystkim nauczyłam się pisać wydajny kod i zrozumiałam (słowo klucz!), dlaczego pewne rozwiązania są optymalne, a inne nie.
Z całego serca polecam i dziękuję za przygotowanie mnie do stawienia czoła nowym obowiązkom w życiu zawodowym, ku zadowoleniu moim, pracodawcy, ale i klientów.

Justyna Nadriczna, inżynier systemowy OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o.

Kursów o pisaniu zapytań w języku SQL można znaleźć wiele, ale dobrego kursu jeszcze nie spotkałem, aż do teraz. Uczestnik prowadzany od początku w bardzo przemyślany sposób. Uczy się formułowania zapytań w języku SQL od prostych które wyświetlają wszystkie dane w tabeli aż po bardzo skomplikowane łączące wiele tabel wykorzystujące funkcje, okno agregaty, co ważne poznaje sposoby na ich optymalizację. Dowie się jak napisać własne funkcje, widoki i procedury składowane aby na koniec poznać zagadnienia hurtowni danych, oraz pracy na dużych zbiorach danych. Dodatkowo w kursie w obszerny sposób omawiane są tajniki administracji serwerami SQL. Tłumaczyć skomplikowane zagadnienia w łatwy i zrozumiały sposób, takie motto przyświecało autorowi kursu. Warto z niego skorzystać niezależnie od tego czy rozpoczyna się swoja przygodę z MS SQL czy chce się usystematyzować swoją wiedze z tego zakresu.

Marcin Stanuszek, Data Asset Administrator OEConnection.

 

Pana Tomasza znam jeszcze ze studiów. Pamiętam liczne konferencje związane z SQL na które nas zabierał jako nasz wykładowca. Jestem pewna, że wieloletnie doświadczenie (studia skończyłam wiele lat temu, a już wtedy Pan Tomasz miał ogromną wiedzę w zakresie baz danych) pozwala zaproponować mu wysokiej jakości kursy. Ponadto wierzę, że odpowiedni styl nauczania i osobowość Pana Tomasza sprawią, że nauka baz danych staje się dużo przyjemniejsza, a przede wszystkim wiedzę można od razu wcielić w życie. Pamiętam początki pracy w IT, bardzo często wracałam do notatek z zajęć.
Szczerze polecam kursy i Tomasza jako trenera.

Żaneta Baran, Ecommerce|Omnichannel Konsultant

Copyright © 2019 kursysql.pl

YouTube
Facebook
Twitter