Zespół Certyfikowanych trenerów

Tomasz Libera

MVP Data Platform, Microsoft Certified Trainer

Kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne. Prowadził szkolenia dot. platformy danych Microsoft dla firm, ośrodków szkoleniowym. Zarówno na podstawie autorskich programów, jak i autoryzowane szkolenia Microsoft. Współautor programów nauczania na studiach podyplomowych z zakresu baz danych.
Data Architect w firmie TIDK.
Aktywny członek Data Community Poland, organizator konferencji.
Prelegent na konferencjach SQLDay, SQL Saturday i Global Azure Bootcamp.
Pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.

Marcin szeliga

Data Scientist SQL Server i Azure

Data Scientist pracujący na co dzień z SQL Server i Azure. Od 2006 roku nieprzerwanie wyróżniany tytułem Microsoft Most Valuable Professional, jeden z dwóch Polaków posiadających ten tytuł w kategorii AI.

Autor kilkudziesięciu książek i blisko setki artykułów (m.in. magazyn IT Professional i Wiedza i Praktyka) poświęconych platformie danych Microsoft, w tym bestsellerów „Data Science i uczenia maszynowe”, (WN PWN, informatyczna książka roku 2018) i „Praktyczne uczenie maszynowe” (WN PWN, informatyczna książka roku 2020). Współautor „Microsoft AI MVP Book”.

Angelika Obarzanek

SQL Server Dev & DBA w WSZiB w Krakowie

Pasja w przekazywaniu wiedzy i bogate doświadczenie praktyczne m.in. w projektowaniu i rozwoju złożonych baz danych, tworzeniu i optymalizacji procedur składowanych, pracy z projektami bazodanowymi Visual Studio i repozytoriami GIT oraz monitorowaniu serwera bazodanowego.

Michał Sadowski

Microsoft Certified Trainer (MCT), wybrany przez Microsoft jako MCT Regional Lead.

Ekspert bazodanowy z dużym doświadczeniem we wspieraniu decyzji architektonicznych klientów, przeglądów infrastruktury oraz doradztwa w zakresie baz danych i aplikacji opartych o Microsoft SQL Server.

Udokumentowane sukcesy w pracy jako konsultant platformy danych zarówno w chmurze, jak i lokalnie dla klientów z całego świata.
Pomaga w zadaniach inżynierskich związanych z usprawnianiem procesów biznesowych, optymalizacją wykorzystania infrastruktury, skróceniem czasu odpowiedzi aplikacji bazodanowych poprzez dostrajanie wydajności i zarządzanie zapytaniami, opracowanie i wykonanie migracji aplikacji do najnowszych wersji.

Lider krakowskiej grupy Data Community oraz aktywny prelegent na konferencjach związanych z SQL Server w Polsce i zagranicą.