Bezpłatny kurs pisania zapytań!

Od razu po zamówieniu otrzymasz dostęp do kursu i webinarów prowadzonych przez Marcina Szeligę i Tomasza Liberę.

Cena 0 zł

Prowadzi
TRENER tomasz libera

Kurs dostępny w formie:

Online

Natychmiastowy dostęp

Hybrydowej

Zdalnej

Stacjonarnej

10 krótkich modułów

Dostęp do skryptów

2 godziny nagrań wideo

Zestaw ćwiczeń

Program kursu

Sprawdź jak wygląda przykładowa lekcja z tego kursu

Dla kogo

Znajomość obsługi baz danych kiedyś zarezerwowana dla programistów, analityków specjalistów IT. Dziś coraz powszechniej języka SQL jest wymagany w korporacjach, bankach czy urzędach.
Dzięki temu krótkiemu szkoleniu dowiesz się, że nie jest to wiedza tajemna, a umiejętności pisania zapytań może przyswoić sobie każdy.
Po dwóch godzinach będziesz potrafiła/ potrafił samodzielnie korzystać z bazy danych oraz poszerzać swoje doświadczenie dzięki samodzielnym ćwiczeniom.

Wymaga wiedza przed szkoleniem

Otrzymasz dostęp do najbliższych webinarów...

15 MARCA 2023

Blokować czy nie blokować? Pesymistycznie czy optymistycznie? W ramach godzinnej sesji zostaną omówione transakcje, blokady i różnice w sposobie ich obsługi w SQL Server i Azure SQL Database.

Więcej informacji na stronie Transakcje w SQL Server i SQL Database

...a także nagrań tych, które już się odbyły...

22 LUTEGO 2023

W ramach spotkania zostaną przedstawione nowe możliwości SQL Server. Poznasz funkcjonalności takie jak:

  • Contained Availability Group,
  • Link to Azure SQL Managed Instance,
  • Azure Extension for SQL Server, Ledger.

Więcej informacji na stronie Nowości w SQL Server 2022 dla DBA

4/5 MAJA 2022
  • 4 maja: Podstawy programowania w TSQL: zmienne, instrukcje warunkowe, pętle, tabele tymczasowe
  • 5 maja: Tworzenie funkcji skalarnych i tabelarycznych oraz procedur składowanych
22 WRZEŚNIA 2021
Celem webinaru jest pokazanie, jak szybko i łatwo można przygotowywać dane i budować modele na platformie SQL Server ML Services.
23 WRZEŚNIA 2021

W trakcie webinaru zostanie zaprezentowane jak przygotować środowisko do pracy z SQL Server Integration Services oraz utworzyć pierwszy projekt. Przed spotkaniem zachęcam do instalacji SQL Server. Jak to zrobić obejrzysz tutaj.

30 WRZEŚNIA 2021
Dołącz aby nauczyć się tworzyć parametryzowane pakiety SSIS korzystając z parametrów i zmiennych. Dowiedz się także jak używać zadania Execute SQL Task, a także jak konfigurować pętle w celu obsługi wielu plików jednocześnie.

Bazy danych – jak zacząć

Konfiguracja baz danych

Funkcje w TSQL

Ćwierć wieku hurtowni danych

Zarządzanie indeksami

Łączenie tabel

Indeksy pełnotekstowe- pisanie zapytań

Linux – podstawy systemu

Tworzenie tabel

Ćwierć wieku hurtowni danych

SQL Server on Linux

Śledzenie zmian w bazie danych

“Praktyka to kluczowy element proponowanych przez nas programów kształcenia”

Z nami bez problemu nauczysz się najpopularniejszego języka zapytań! Nasz 120-minutowy, kompleksowy kurs pisania zapytań to znakomity sposób na naukę SQL od podstaw. Po ukończeniu  szkolenia tworzenie, czy administrowanie bazami danych nie będą Ci straszne! Kurs obejmuje różnego rodzaju informacje z zakresu sortowania, filtrowania oraz grupowania. Szkolenie zostało przygotowane przez Tomasza Libera, trenera z latami doświadczenia w branży.
Prezentowany przez nas wariant zawiera dwie godziny nagrań wideo, które zostały podzielone na 10 krótkich modułów – każdy z nich obejmuje inną dozę ważnych i praktycznych informacji. Oprócz wskazówek dotyczących odczytywania informacji poprawimy również Twoją szybkość pisania kodów.

Dołączamy także starannie przygotowany zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonania po obejrzeniu materiału, dzięki temu sprawdzisz, w jakim stopniu została przez Ciebie przyswojona wiedza. Gwarantujemy również dostęp do skryptów. Uzyskaj dostęp już teraz, z nami poznasz tajniki administrowania oraz podstawy baz danych – zapraszamy!

Frame-3.svg

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Kurs jest skierowany dla osób rozpoczynających przygodę z bazami danych
Tak. Wystarczy złożyć zamówienia – na kwotę 0zł, a więc pomijamy krok związany z płatnością. Mailem otrzymasz dane dostępowe do szkolenia.
Tak. Dopóki będzie istnieć serwis kursysql.pl – będziesz mieć dostęp do materiałów szkolenia. Nawet jeżeli zostanie zmieniona platforma na której jest on umieszczony – otrzymasz dostęp do nowej.