SQL w 120 minut

Bezpłatny kurs  pisania zapytań!

SQL w 120 minut

Dostęp uzyskasz od razu po zamówieniu

Kurs: SQL w 120 minut

Zawartość

10 krótkich modułów

2 godziny nagrań wideo

Dostęp do skryptów

Zestaw ćwiczeń

Tomasz Libera

Prowadzi autoryzowane i autorskie szkolenia z zakresu Data Platform.
Prelegent na konferencjach w Polsce i Europie. Pracuje jako programista baz danych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Jeden z liderów Data Community Poland. Organizator konferencji SQLDay, SQL Saturday i Global Azure Bootcamp.

Program kursu

Pobieranie i instalacja

Podpowiadanie składni

Wprowadzenie do SSMS

Sortowanie danych

Pierwsze zapytania

Filtrowanie danych

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Kurs jest skierowany dla osób rozpoczynających przygodę z bazami danych

Tak. Wystarczy złożyć zamówienia – na kwotę 0zł, a więc pomijamy krok związany z płatnością. Mailem otrzymasz dane dostępowe do szkolenia.

Tak. Dopóki będzie istnieć serwis kursysql.pl – będziesz mieć dostęp do materiałów szkolenia. Nawet jeżeli zostanie zmieniona platforma na której jest on umieszczony – otrzymasz dostęp do nowej.

Z nami bez problemu nauczysz się najpopularniejszego języka zapytań! Nasz 120-minutowy, kompleksowy kurs pisania zapytań to znakomity sposób na naukę SQL od podstaw. Po ukończeniu szkolenia tworzenie, czy administrowanie bazami danych nie będą Ci straszne!

Kurs obejmuje informacje z zakresu sortowania, filtrowania oraz grupowania. Szkolenie zostało przygotowane przez Tomasza Libera, trenera z latami doświadczenia w branży.
Prezentowany przez nas wariant zawiera dwie godziny nagrań wideo, które zostały podzielone na 10 krótkich modułów – każdy z nich obejmuje inną dozę ważnych i praktycznych informacji.

Oprócz wskazówek dotyczących odczytywania informacji poprawimy również Twoją szybkość pisania kodu. Dołączamy także starannie przygotowany zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonania po obejrzeniu materiału, dzięki temu sprawdzisz, w jakim stopniu została przez Ciebie przyswojona wiedza.

Gwarantujemy również dostęp do skryptów.

Uzyskaj dostęp już teraz, z nami poznasz tajniki administrowania oraz podstawy baz danych – zapraszamy!

Copyright © 2019 kursysql.pl

YouTube
Facebook
Twitter