Naucz się stosować uczenie maszynowe

Sztuczna inteligencja rozwija się dzięki dostępności danych i praktycznym zastosowaniom modeli uczenia maszynowego, w większości nadzorowanego uczenia maszynowego. Jako uczestnik webinaru – dowiesz się pierwszy o szczegółach najnowszego szkolenia Marcina Szeligi: Uczenie maszynowe praktycznie

Zapisz się na bezpłatne szkolenie albo wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do webinaru

Cena 0 zł

Prowadzi
TRENER Marcin szeliga

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wypełnij formularz aby uzyskać dostęp do webinaru

Najbliższe webinary

_____
Webinarium jest w trakcie przygotowania.

Wszystkie prezentacje rozpoczną się o godz. 20:00.

Zaraz po rejestracji na SQL w 120 min otrzymasz link do spotkania

Archiwum webinarów

25 LISTOPADA 2021
Modele uczenia maszynowego podejmują decyzje mające bezpośredni wpływ na nasze życie. Tym większym zaskoczeniem może być informacja, że działanie tych modeli często nie jest w żaden sposób testowane. W trakcie spotkania pokażę Wam narzędzia ułatwiające analizę błędów modeli predykcyjnych oraz interpretacje zwracanych przez nie predykcji.
27 PAŹDZIERNIKA 2021
Tym razem zamiast slajdów użyjemy podczas spotkania usług uczenia maszynowego SQL Server i notatników Jupyter. To, co się nie zmienia, to otwarta formuła dyskusji – tak jak na poprzednim webinarze, spotkamy się żeby porozmawiać o uczeniu maszynowym.
22 WRZEŚNIA 2021
To, że wciąż uczą się nowych narzędzi i języków programowania. Trzy najpopularniejsze języki danych to SQL, Python i R. SQL jest niezastąpiony do wydajnego przetwarzania dużych zbiorów danych, a języki R i Python, do ich zaawansowanej analizy, w tym uczenia maszynowego. Jednym z narzędzi znakomicie ułatwiających nam życie wszystkich tych języków do pracy z danymi jest SQL Server i jego usługi uczenia maszynowego. Celem webinaru jest pokazanie, jak szybko i łatwo można przygotowywać dane i budować modele na platformie SQL Server ML Services.

Zaproszenie na webinar